Search
Close this search box.

Ürünlerinizi sevmeniz en büyük dileğimiz! Ancak, ürününüzle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, seçenekleriniz hakkında bilgi edinmek için lütfen bu İade Politikasını okuyun.

Bir ürünü iade etmek isterseniz ya da hasarlı veya yanlış bir ürün aldıysanız, ürününüzü nasıl iade edeceğinize dair talimatları almak ve iadenizi başlatmak için lütfen [email protected] adresine e-posta yollayın. Ürünü aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 15 gününüz var. Lütfen ürünü e-posta göndermeden iade etmeyin.

Tam ücret iadesi alabilmek için ürünleri orijinal, kullanılmamış ve satılabilir durumda (ürünler hasarlı gönderilmediyse), orijinal etiketleri ile iade etmelisiniz. Hasar görmüş, işaretlenmiş veya değiştirilmiş iadeler kabul edilmeyecek ve müşteriye geri gönderilecektir. Kötü paketlenmiş veya hasar görmüş herhangi bir iadeyi reddetme hakkımızı saklı tutarız.

Tüm iadeler için fatura gereklidir.

Kişiye özel ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.

Ürününüzü aldıktan sonra, bu İade Politikasına uygunluğunu kontrol ederiz. İade kabul edilirse, iade edilen ürünün bedeli satın alma işleminizde kullanmış olduğunuz kredi kartına iade edilecektir. Lütfen parayı ne zaman alacağınızın banka prosedürlerinize bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.